Kup najnowszą książkę Nele Neuhaus i odbierz drugi kryminał gratis!

Fani Nele Neuhaus mogą zacierać ręce – właśnie ukazała się najnowsza część cyklu kryminalnego z komisarzami Oliverem von Bodensteinem i Pią Sander, pt. „W lesie”. Przy tej premierze Czytelników czekają dodatkowe atrakcje: drugi kryminał gratis w sieci Księgarni Partnerskich Media Rodzina!

„W lesie” jest dostępne przepremierowo od 24 maja tylko w najlepszych placówkach: Księgarniach Partnerskich wydawnictwa Media Rodzina (https://mediarodzina.pl/partnerzy) oraz w salonach Empik. Klienci Księgarń Partnerskich przy zakupie otrzymają w prezencie drugi kryminał: „Morderca z Fryzji Wschodniej” K.P. Wolfa, klimatyczną powieść z wybrzeża Morza Wattów. Zapraszamy do kontaktu z ksiegarnią w Waszej okolicy!

Oficjalna premiera „W lesie” Nele Neuhaus we wszystkich pozostałych księgarniach stacjonarnych i internetowych odbędzie się 14 czerwca.

Nele Neuhaus to jedna z najsłynniejszych niemieckich pisarek. Zyskała światową sławę dzięki serii kryminałów z okolic gór Taunus. W ósmej części bestsellerowego cyklu para śledczych wróci do tajemniczej sprawy z przeszłości, gdy zaginął najlepszy przyjaciel Olivera. Policjant będzie musiał zmierzyć się z traumą z  dzieciństwa i skonfrontować mieszkańców wioski z przysypaną sprawą sprzed lat.

Mistrzyni w budowaniu kryminalnej intrygi nie zawodzi. Mroczny las jako tło wydarzeń oraz duszna atmosfera małej społeczności, gdzie wszyscy są na siebie skazani, sprawiają, że „W lesie” czyta się jednym tchem.

Powrót do listy aktualności