Antidotum na szarą codzienność, ciągły pośpiech, rutynę...

Mocna w tematyce, lekka w odbiorze. Trzymająca w napięciu, ale i odprężająca. Taka właśnie jest Gorzka Czekolada. Pełna intrygujących postaci, złożonych wątków, przerażających historii. To seria wyjątkowych książek, które z każdą kolejną stroną coraz bardziej wciągają, angażują… Wręcz uzależniają. Polecana czytelnikom otwartym na poznawanie mrocznych stron ludzkiego umysłu. Także tych, które tkwią w nim samym…

Gorzka Czekolada podzielona jest na dwie podserie: „czarną” – kryminalną oraz „białą” – beletrystyczną serię obyczajową.

Seria „biała”: powieści, które odkrywają odległe i nieznane rejony, jednocześnie mocno dotykając tego, co tkwi od zawsze w każdym z nas. Niesztampowa i emocjonująca, pozostawia na długo słodki posmak z nutą goryczy. Rozjaśnia umysł i dodaje ducha. Jest antidotum na codzienność, powierzchowność i pośpiech.

Seria „czarna”: ofiara, zbrodnia, przemoc, seks, kłamstwo, przekręt, korupcja, spisek. To złoty środek dla czytelników poszukujących skrajnych emocji, nieznanych dotąd wątków, złożonych postaci, niedopowiedzeń.

Kiedyś dostałam propozycję napisania recenzji o książce "Śnieżka musi umrzeć". Oczywiście tomik trafił w moje ręce w ramach podziękowania. Pochłonęłam książkę w bardzo szybkim tempie i...pokochałam "Gorzką czekoladę". Spróbuj i TY, naprawdę nie tuczy!
czytelniczka Gorzkiej