Zapowiedź thrilleru z Wall Street – „Wśród rekinów” Nele Neuhaus

Choć jeszcze w maju ekscytowaliśmy się premierą nowej części serii kryminalnej Nele Neuhaus z udziałem Pii Sander i Olivera von Bodensteina („Dzień Matki”), to już teraz cieszymy się na nadchodzącą jesienną nowość!
16 października 2019 r. swoją premierę w ramach serii Gorzka Czekolada będzie miała kolejna książka poczytnej autorki pt. „Wśród rekinów”!  Tym razem zamiast kryminału znajdziecie w środku coś zupełnie innego – trzymający w napięciu THRILLER Z WALL STREET!

Nowy Jork, rok 1998. Młoda i piękna Alex Sontheim jest bankierem inwestycyjnym i całe życie walczy o to, by przebić szklany sufit. Dzięki ciężkiej pracy i dyscyplinie już osiągnęła ogromnie dużo w męskim świecie, w którym teraz musi udowodnić swoją wartość. Miliarder Sergio Vitali zaczyna ją adorować, lecz przystojny burmistrz Nowego Jorku Nick Kostidis systematycznie ją ostrzega przed podobno skorumpowanym Vitalim. Alex z początku puszcza plotki mimo uszu, ale gdy dokona pewnego odkrycia, znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie…
Akcja i napięcie rodem z thrillerów Johna Grishama. Pieniądze, chciwość i władza na Wall Street – Nele Neuhaus w doskonałym amerykańskim wydaniu.

A jeśli chcecie mieć pewność, że Wasz egzemplarz dotrze do Was w dniu premiery, zapraszamy do składania zamówień w przedsprzedaży: http://bit.ly/wsród_rekinów_przedsprzedaż.

Powrót do listy aktualności